< />

Hotel Wczasowy Bałtyk w Niechorzu

Wczasy nad morzem przy samej plaży w Niechorzu

Niechorze w Gminie Rewal to perła turystyczna na polskim wybrzeżu. Wakacje w nadmorskim Niechorzu dają możliwość korzystania nie tylko z wyjątkowo pięknych plaż i czystej wody morskiej, ale także ze specyficznego mikroklimatu. Pobyt w tym miejscu – to nie tylko noclegi nad morzem, ale również szereg atrakcji takich jak latarnia morska, kompleksy sportowe z boiskami i kortami, kafejki i restauracje, ścieżki rowerowe i spacerowe, place zabaw dla dzieci, a także różnego rodzaju imprezy i koncerty.

Niechorze różni się od Kołobrzegu czy Międzyzdrojów tym, iż można tu prawdziwie odpocząć, bowiem nie ma tu zgiełku miasta i zgryzot z tym związanych. Rozciągnięta na 7 km wzdłuż morza miejscowość, jest idealnym miejscem na odskocznie od codzienności i regenerację sił.

Hotel Wczasowy Bałtyk w Niechorzu

Obiekt położony jest na wydmie, z której schodami można zejść na szeroką, piaszczystą plażę, na której piasek jest czysty, jasny i drobny. Niepowtarzalna lokalizacja sprawia, że fale morskie podczas sztormu docierają wprost w okolice naszego budynku.

Goście mogą rozkoszować się wspaniałym widokiem panoramy morza, powiewem morskiej bryzy, a także romantycznym widokiem zachodzącego słońca.

Morskie powietrze w Hotelu Wczasowym Bałtyk

Ważną zaletą, którą chcemy podkreślić jest doskonała jakość powietrza. Jest to zasługą usytuowania obiektu, który jest wysunięty do maksimum w kierunku morza – tym samym aerozol wodno – powietrzny o 90% wilgotności pozbawiony jest typowych alergenów pochodzących od traw, drzew i krzewów. Powietrze nad morzem ma naturalnie dużą zawartość jodu.

Na plaży spędzać można całe dnie i pogodne noce wsłuchując się w szum morza. Na życzenie wypożyczamy krzesełka i leżaki plażowe. W bezchmurne i ciepłe noce można oglądać gwiazdy leżąc na plaży lub bezpośrednio z balkonu. Szczególnie efektownie prezentują się balony świetlne uwalniane z plaży przy spokojnej pogodzie.

Zapraszamy do Hotelu Wczasowego Bałtyk, mieszczącego się w uroczym Niechorzu w Gminie Rewal, gdzie pobyt wakacyjny jest gwarancją udanego wypoczynku.
Oferujemy noclegi w zdrowym klimacie, a okolica obfituje w wiele atrakcji turystycznych wartych obejrzenia.
Zachęcamy do odwiedzania Niechorza i odwiedzin w naszego Hotelu Wczasowym Bałtyk przez okrągły rok, bowiem każda z pór roku niesie inne, specyficzne uroki.
Udostępnij na FB

Atrakcje turystyczne w naszej okolicy

Polecamy wakacje spędzone w hotelu nad morzem w Niechorzu

Aktywny wypoczynek nad morzem w Niechorzu - czas regeneracji sił

Wypoczynek nad morzem to propozycja na zdrowe i przyjemne spędzenie wakacji o każdej porze roku. Podczas pobytu u nas można korzystać z basenów, boisk tenisowych i piłkarskich znajdujących sią w Niechorzu. Wakacje to nie tylko słodkie lenistwo na plaży, można sprawić żeby wypoczynek nad morzem był aktywny. Można także spędzać urlop objeżdżając okolicę rowerem po wielokilometrowych ścieżkach rowerowych.

Wakacje nad morzem idealne spędzenie urlopu

Wakacje nad morzem dobre są nie tylko latem. Warto także w pozostałych porach roku przyjechać do Niechorza, do Hotelu Wczasowego Bałtyk. Nieprzeciętny widok na morze wprost z łóżka w apartamencie, szum fal uspokoi nerwy jesienią, wiosna i zimą. Jesienne wakacje nad morzem przyciągają Wczasowiczów także promocyjną ceną. Bezmiar czystego powietrza w Niechorzu sprawią, że wakacje u nas o każdej porze roku będą ogromnym zastrzykiem sił i energii dla naszych Gości.

Pobyt w naszym hotelu to noclegi nad morzem

Noclegi nad morzem - szczególnie w Hotelu Wczasowym Bałtyk, umożliwiają permanentną terapię jodem. Jod i czyste powietrza w Niechorzu to skutek tego, że miejscowość jest najbardziej wysuniętą na północ miejscowością tego odcinka wybrzeża. Dlatego to właśnie tu mieści się zabytkowa latarnia morska. Noclegi  u nas to dużo zdrowia - więc oferujemy nie tylko wypoczynek nad morzem, ale kurację jodem i czystym powietrzem.

Niechorze miasto z wyjątkową plażą

Hotel Wczasowy Bałtyk położony jest w Niechorzu, pięknej nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej. Piaszczysta plaża u nas jest szczególnie szeroka, czysta i zadbana. Dzięki temu, że na plaży w Niechorzu nie ma co parę metrów ogródków piwnych – wypoczynek nad morzem jest inny niż np. w Międzyzdrojach.  Służby Gminy Rewal dbają o czystość plaż w Niechorzu, aby można było się opalać w czystym, zadbanym otoczeniu.

Niedaleko naszego miasta znajduje się Rewal

Niechorze administracyjnie zlokalizowane jest nad morzem - w Gminie Rewal w województwie zachodniopomorskim. Władze samorządowe gminy bardzo dbają o wszystkie miejscowości, które Rewal obejmuje. Wyjątkowo zadbaną infrastruktura, estetyka ulic i chodników, nakłady na inwestycje, to cechy wyróżniające Niechorze w Gminie Rewal, bo wypoczynek nad morzem to nie tylko plaża. Gmina Rewal ma odrębne centrum ratownictwa, które mieści się w Niechorzu, jest to ważne dla bezpieczeństwa osób spędzających wakacje nad morzem.